درباره ما

این روز ها با توجه به بالا رفتن درخواست عموم مردم برای خرید خودرو مشکلات گسترده ای در زمینه معاملات خودرویی به وجود آمده است. در این میان کلاهبرداران با توجه به نیاز مردم، کاسبی خوبی در خرید و فروش خودرو برای خود به وجود آورده اند و از افرادی که دانش بالا در زمینه خودرو ندارند و حتی کسانی که سال ها تجربه در خرید و فروش داشته اند به نحوه های مختلفی کلاهبرداری می کنند.

جالب است بدانید که سالیانه بیش از ۱۰ هزار شکایت در مورد خودرو به مراجع قضایی ارجاع می شود که در پایان تمام این شکایات و انجام هزینه های هنگفت برای وکالت و طی کردن مراحل شکایت، خیلی از این اعتراضات به جبران خسارت و احاطه کامل حق شخص نمیرسد.

با توجه به مشکلات به وجود آمده در معاملات خرید و فروش خودرو، نیاز به افرادی متخصص و با تجربه در زمینه کارشناسی و تحلیل خودرو قبل از خرید بسیار احساس می شود. کارشناس خودرو شخصی است که بدون جانبداری از سمت خریدار و فروشنده با رعایت اصول صداقت و رعایت ضوابط کاری با استفاده از جدیدترین ابزار و دستگاه های موجود به آنالیز و بررسی دقیق مقتصات خودرو می پردازد و در صورت مواجهه با اشکال یا خطایی آن را در برگه گزارش خود قید میکند و خریدار را نسبت با این موارد در جریان قرار میدهد تا خریدار نسبت به آن و قیمت اعلام شده از سوی فروشنده بتواند بهترین تصمیم را در خرید خودرو بگیرد. شرکت تامین خودرو آزمون با تجربه بیش از ۴۰۰۰۰ کارشناسی خودرو، مفتخر است که اعلام کند بیش از ۸۰ درصد از رضایت مشتریان را توانسته است تا کنون بدست بیاورد. کارشناسان متخصص شرکت تامین خودرو آزمون، دوره های تخصصی کارشناسی رنگ، بدنه و فنی خودرو را توسط استاد مسلط و با تجربه این مرکز گذرانده اند و گذراندن دوره کارآموزی و آزمون کارشناسی در این شرکت استخدام شده اند. کارشناسان شرکت تامین خودرو آزمون با استفاده از جدید ترین دستگاه های تست رنگ دیجیتال و بهره از تخصص و دانش علمی خود رنگ و بدنه خودرو را بررسی میکنند و با استفاده از دستگاه های دیجیتال دیاگ و لانچ مشخصات فنی خودرو را مورد تست و بررسی قرار می دهند.

اولین مرکز فوق تخصصی کارشناسی خودرو

همواره با تلاش به صورت نظام‌ مند، سعی در شروع فعالیتی متفاوت در عرصه خودرو دارد و با آموزش های فوق تخصصی خود در کلیه مراحل آزمون خودرو سعی در فرهنگسازی خرید و فروش خودرو به صورت مطمئن دارد.

کارشناس خودرو چه کاری برای شما انجام می دهد؟

قبل از خرید خودرو کارشناس خودرو رنگ و بدنه خودروی شما را با استفاده از دستگاه تست رنگ دیجیتال و موتور خودرو را با استفاده از دستگاه دیاگ بررسی می کند. سپس تمامی تعویضی ها به صورت استوک و فابریک و تصادفات را تشخیص داده و در برگه ی گارانتی سلامت وضعیت خودرو درج می کند و به شما در خصوص خرید این خودرو مشاوره می دهند تا با توجه به این موارد بتوانید خرید خوبی در پیش داشته باشید.

کارشناسان تامین خودرو

کارشناس

علی رضایی

کارشناس فنی خودرو

کارشناس

علی رضایی

کارشناس فنی خودرو

کارشناس

علی رضایی

کارشناس فنی خودرو

کارشناس

علی رضایی

کارشناس فنی خودرو

کارشناس

علی رضایی

کارشناس فنی خودرو

تمام حقوق محفوظ است | طراحی و سئو سایت آرتیمان وب